Шевелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області була побудована у 1967 році. У 1987 році реорганізована у середню школу І-ІІІ ступенів. З 1987 року у 10-11 класах було запроваджено профільне навчання (тракторна справа);97 юнаків та 2 дівчат по закінченню школи отримали посвідчення тракториста-машиніста ІІІ класу. Сьогодні старша школа працює за універсальним профілем навчання.

У школі навчається 97 учнів.Середня наповюваність класів складає 9 осіб.Для забезпечення освітніх потреб, можливостей розвитку здібностей та інтересів учнів у школі організовуються факультативні, індивідуальні та групові заняття для 1-11 класів за рахунок годин варіативної частини. Для учнів, які за станом здоров’я не можуть відвідувати школу, створені умови для здобуття освіти за індивідуальними планами і програмами . З 2007 року у школі щорічно навчаються 8-10 вихованців Балаклійського центру соціально – психологічної реабілітації дітей.

Велика увага педагогічного колективу зверталась на розвиток талановитої молоді. Протягом року обдаровані учні залучались до участі у Всеукраїнських інтерактивних конкурсах. Так у листопаді в природничому конкурсі «Колосок» взяли участь 20 учнів. З них двоє учнів нагороджені сертифікатами «Золотий Колосок», двоє учнів мають по три сертифікати «Срібний Колосок», 13 учнів мають сертифікати «Срібний Колосок». В квітніі 7 учнів школи вперше взяли участь в інтерактивному конкурсі «Левеня» з фізики. В березні 10 учнів з другого по дев’яті класи брали участь в інтерактивному конкурсі з української мови «Соняшник» та отримали сертифікати учасників. Також 19 учнів з 2-9-х класів взяли участь в математичному конкурсі «Кенгуру». Серед них один учасник нагороджений сертифікатом «Відмінний результат», сім учнів отримали сертифікат «Добрий результат».

Також учні школи залучались до участі в шкільних та районних предметних олімпіадах та конкурсах.

Навчально –виховний процес здійснюють 19 педагогічних працівників.

Якісний склад педагогічних працівників:

Спеціаліст- 5

ІІ категорія -3

І категорія-3

Вища категорія – 8(1 вчитель – методист).

Основний критерій визначення ефективності методичної роботи - результативність навчально-виховного процесу. 40-43% учнів навчаються на достатньому та високому рівнях. Щорічно до вищих навчальних закладів вступає 40-50% випускників школи.

У школі є :

l -12 навчальних кабінетів

l - актова зала

l - універсальна зала

l - спортивна зала

l Комп’ютерний клас на 4 учнівських місця та 1 учительське.

l - їдальня на 100 місць .

Кiлькiсть переглядiв: 210